Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Антисептики та їх застосування

Антисептики та їх застосування

Цьогоріч особливим попитом користуються антисептики. Вони дозволяють вберегти себе від ймовірного контакту з вірусами. Якщо раніше засіб використовувався переважно в тих випадках, коли вода була не доступна, то сьогодні дезінфектант для рук застосовується як завершальний етап гігієнічної процедури. Розчин етилового спирту 70%, що входить до антисептика, руйнує вірус за 30 секунд. Тобто, обробивши руки антисептиком, можна вважати себе «захищеними» до наступних контактів із поверхнями, на яких, можливо, є вірус.

Антисептики - це хімічні речовини, що спрямовані на знищення збудників інфекційних хвороб (мікроорганізмів, вірусів, грибів та ін.) на шкірі чи тканинах людини. У такий спосіб вони знижують ризики розвитку інфекційних хвороб, гнійного процесу чи сепсису. Антисептичні речовини порушують у мікробів нормальне протікання біохімічних процесів внаслідок гальмування активності окремих ферментних систем. При цьому створюються несприятливі умови для розвитку і розмноження мікроорганізмів. Такий тип дії протимікробних препаратів називається бактеріостатичним. Оскільки у різних видів мікробів процеси обміну дешо відрізняються, речовини, які викликають бактеріостатичну дію на один вид мікробів, можуть бути неактивними відносно іншого виду. Таким чином, антисептики мають вибіркову дію відносно окремих видів мікробів. Придбайте професійні антисептичні засоби на сайті компанії "Free life".

У рекомендаціях ВООЗ вказані такі хімічні речовини, що можуть руйнувати коронавіруси:

  • гіпохлорид натрію 0,5% (еквівалент 5000 ppm), більш відомий нам як «хлорка» - для дезінфекції різних поверхонь, наприклад, підлоги, умивальників;
  • етиловий спирт 70% - для дезінфекції малих предметів і тих поверхонь, яких ми часто торкаємося;
  • антисептики для обробки рук - мають містити не менше ніж 60% етилового спирту.

Основні етапи нанесення:

  • ретельно миємо руки з милом (мінімум 20 секунд);
  • витираємо шкіру насухо;
  • розпилюємо засіб, дотримуючись рекомендованого виробником дозування;
  • опрацьовуємо пальці, простір між ними й під нігтями, а потім потираємо долоні;
  • засіб повинен повністю висохнути (до 30 секунд).

Після завершення процедури рекомендується нанести поживний крем для рук, щоб уникнути пересихання та утворення тріщин.

Безводні, або гелеподібні спиртовмісні антисептики для рук зручно носити із собою та користуватися при нагоді. Окрім миття і знезараження рук, варто звернути увагу на захист очей. Люди, які носять контактні лінзи, мають особливо ретельно мити руки перед одяганням і зніманням лінз, адже процедура вимагає контакту зі слизовою оболонкою очей, а це один із можливих шляхів передачі вірусу - через «забруднені» (контаміновані) вірусом руки.

Дослідження показали, що після обробки середня кількість мікроорганізмів на руках знижується від 1 000 000 до 100-10 одиниць.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create