Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Натуральні вітаміни і мінерали для вашого здоров'я після брендів США (0)

Основною перевагою біодобавки з США, які представлені в даній рубриці є те, що всі натуральні добавки виробляються виключно з натуральних продуктів. Для виготовлення натуральних добавок не використовуються переважно концентрати і зневоднені продукти.
Важливо при виборі вітамінів звертати увагу не тільки на склад, а й  на маркування, щоб не переплутати синтетичні з натуральними. Натуральні продукти завжди мають маркування, яке вказує, що товар на 100 відсотків складається з елементів рослинного або тваринного походження.
Вченими було встановлено, що натуральна форма засвоюється набагато краще штучної. Це пов'язано з тим, що при вживанні натуральних продуктів разом з певною групою поживних речовин в організм також потрапляють ферменти, мінерали і вітаміни, що забезпечують оптимальне засвоєння. Без цих додаткових елементів основні поживні речовини, незалежно від того, є вони синтетичними або натуральними, не використовуватимуть організмом.
Вживання натуральних поживних речовин дозволяє запобігти розвитку онкологічних захворювань, знизити ризик порушень роботи життєво важливих систем і ризик ранньої смерті.
Подібні корисні властивості природних поживних елементів обумовлені широким спектром дії вітамінів, мінералів, клітковини, жирних кислот і антиоксидантів, що містяться в натуральних продуктах.
Показати всі Сховати
Фільтр товарів
Ціна
Сортувати :
У нашому каталозі представлені вітаміни для різних категорій людей: дорослі діти, окремо для чоловіків та жінок, для вегетаріанців. У нас виключно оригінальна продукція. 4 роки на ринку України. майже 100% позитивних відгуків від клієнтів. Прямі поставки добавок зі США.
Показати всі Сховати
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create